Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Krátce z Facebooku

Banner

Ekologické zemědělství aneb jak být informován

Zajímáte se o ekologické zemědělství? Ať jste konzument, dodavatel nebo výrobce, pro Vás všechny se blíží Září - Měsíc biopotravin.

Vydáno: 20.08.2015

Podzim je obdobím sklizně pěstitelských úspěchů každého zemědělce, farmáře nebo zahrádkáře. Pokud se zajímáte o biopotraviny a ekologické zemědělství, bude se během měsíce září konat řada akcí pod společným jmenovatelem Září – Měsíc biopotravin.

Září – Měsíc biopotravin

Co je zač akce s názvem Září – Měsíc biopotravin? Jde o významnou, propagační události, která se snaží o osvětu v oblasti biopotravin a ekologického zemědělství mezi širokou veřejností a zlepšení podmínek pro tento způsob obživy. Tento rok se koná již 11. ročník. Organizátorem celé akce je Ministerstvo zemědělství České republiky. Počet nových podnikatelů v oblasti ekologického zemědělství v České republice rok od roku roste a tím roste i význam této akce.

Měsíc biopotravin slouží především k vzdělávání v oblasti ekologického zemědělství, vnášení nových poznatků do problematiky biopotravin, k poznání nových bio výrobků a seznámení s jejich produkcí. Vedle tradičního oficiálního Biosummitu 2015, který proběhne hned na začátku měsíce, se bude po celé České republice během září konat řada dalších akcí. Celý program slouží také k setkání hlavních představitelů ekologického zemědělství s politiky, nevládními organizacemi, ekologickými zemědělci, výrobci a prodejci biopotravin a také médii.

Program po celé ČR

Akce se konají v Čechách a na Moravě nejen v rámci výstav, konferencí, ale také jsou pořádány bio jarmarky, bio dožínky, bio trhy, ochutnávky biopotravin nebo prohlídky ekofarem. Na řadě míst se k akci Září – Měsíc potravin připojily i prodejny a obchody s biopotravinami a ekologickou drogerií, které nabízí bioprodukty za akční ceny.  

Celý program a další informace o konání akcí v rámci Září - Měsíc biopotravin najdete na oficiálních stránkách www.mesicbiopotravin.cz, kde zjistíte i řadu dalších zajímavostí z oblasti ekologického zemědělství. Využijte i vy jedinečné události, při níž můžete například poznat dodatele biopotravin ve Vašem okolí nebo sami jako zástupci ekologického zemědělství představit své bioprodukty. 

 

Dostávejte do svého mailu upozornění na podobné články jako je tento. Přihlašte se k odběru toho nejzajímavějšího o realitách a zemědělství.
Poslat článek e-mailem

Zaujal Vás tento článek? Dejte o něm vědět Vašim přátelům.

Sdílet:

Nejnovější nemovitosti v naší nabídce

Prodej, Louka, Stupava, 22863m2

Cena: 77 000 Kč

Cena za m2: 3 Kč

Pronájem, Zemědělská půda, Nesměň, 5260m2

Cena: 10 000 Kč

Cena za m2: 2 Kč

Prodej, Zahrada, KÚ Lipník nad Bečvou, 300m2

Cena: 250 000 Kč

Cena za m2: 833 Kč