Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Pro vlastníky

Prodej zemědělských pozemků a nemovitostí

Samozřejmě chápeme, že pokud jste se rozhodli Vaši nemovitost prodat, je to pro Vás důležitý krok. Právě v tomto okamžiku je třeba si promyslet několik věcí, které usnadní pozdější prodej a vyjednávání se zájemci o Vaši nemovitost.  Řádně si rozmyslete následující otázky:

1)      Za kolik jste ochotní Vaši nemovitost prodat?

Na první pohled jednoduchá otázka, ale pokud si s její odpovědi nebudete jistí, ohrozíte samotný prodej. Zamyslete se nad Vámi požadovanou cenou. Je reálná? Nereálná a přemrštěná představa o ceně nemovitosti je bohužel poměrně častá. Berte vždy v potaz, že nabízené ceny na internetu neznamenají prodejní či tržní ceny.

Chci prodat hned

 

2)      Jak Vás tlačí čas - chcete prodat nebo prodávat?

Čas na prodej je úměrný Vaší představě o ceně.  Pokud na prodej výrazně nespěcháte, můžete počítat s vyšší cenou. Jestliže peníze potřebujete hned, může být cena za prodej nižší.  Pokud potřebujete prodat co nejdříve a jste ochotni zrealizovat prodej i za nižší cenu, můžete využít nabídku vykoupení nemovitosti. Na pohled nižší cena je v tomto případě vyrovnaná rychlostí a spolehlivostí celé transakce. Pokud budete mít zájem, vyřídíme Vám veškerou administrativu s tím spojenou a s tím spojené i právní kroky, tím ušetříte peníze za realitní kancelář.

Nespěchám na prodej, chci inzerovat 

 

Pronájem zemědělských nemovitostí

Pokud vlastníte nemovitost a rádi byste využily její potencionál například jejím pronájmem- máme zde několik variant:

1) NABÍDKA PRONÁJMU – stejně jako cena zemědělských pozemků, roste i cena za jeho pronájem. Přesto mějte na paměti, že v takovém případě se návratnost Vaší investice do pozemků pohybuje v řádu desítek let.

2) NAŠE NABÍDKA – u určitých vybraných nabídek Vám dokážeme předložit nabídku na uzavření smlouvy o pronájmu. Záleží samozřejmě nejenom na lokalitě a výměře, ale i na kvalitě nabízené půdy.

CHCETE VÍCE INFORMACÍ O CENĚ ZEMĚDĚLSKÝCH POZEMKŮ ?

Cenu pozemků (bonitu) dle jednotlivých katastrálních území naleznete ZDE.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Kontaktní telefon
Váš dotaz
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Odeslat