Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Pro inzerenty

PRO KOHO JE INZERCE URČENA?

Tento portál www.pozemkyafarmy.cz je především určený pro původní majitele nemovitostí, kteří mají zájem o bezplatnou inzerci. Tedy pro ty, kteří uvažují o prodeji, nebo pronájmu své nemovitosti. Navíc zde také mohou své inzeráty zveřejňovat realitní kanceláře v omezeném rozsahu - nutné je, ale mít zprostředkovatelskou smlouvu. Je povinností, aby zprostředkovatelé a realitní kanceláře označili ve formuláři, že se jedná o nabídku realitní kanceláře.

Co umožňujeme inzerovat?

  • Statky, farmy, vesnická stavení (vše nejlépe v co největší výměře a původním hospodářským rysem)
  • Zemědělské pozemky jako je orná půda a trvalé travní porosty (pastviny, louky)
  • Rybníky, lesy a lesní pozemky
  • Pozemky stavební
  • stavební pozemky
  • Pozemky zemědělské, u kterých je ale předpoklad změny jejich charakteru
  • Rekreační objekty a objekty pro trvalé bydlení se zachovalým hospodářským charakterem
     

Chci inzerovat

 

Pokud si nejste jisti, zda je Vaše nabídka vhodná, prosím neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi inzerci zkonzultujeme a nalezneme efektivní řešení. Inzerci jiného charakteru, nabídky RK a fiktivní nabídky jsme oprávněni zamítnout, omezit, či zpoplatnit!

Provozovatel pozemkyafarmy.cz je oprávněn požádat inzerenta o zaslání podrobných údajů  pro konkretizaci nabídky pro účely kontroly dodržování podmínek.

U nabídek, které dle uvážení provozovatele neodpovídají zaměření stránek, nebo nabídky, které mohou poškodit vlastní realitní činnost provozovatele, si provozovatel vyhrazuje právo je nezveřejnit!

Vložení inzerátu zdarma

Klikněte na „Vložit nabídku" nahoře na stránce a dále postupujte dle jednoduchého návodu. Popřípadě kontaktujte naši asistentku, která Vám ráda pomůže s vložením Vaší nabídky.

Jak se inzerát zobrazí?

Nabídky jsou po naší autorizaci vloženy do bezplatné databáze inzerce a následně zobrazeny na serveru www.pozemkyafarmy.cz (nejpozději do druhého dne a to na dobu 60 dní)
Po vypršení této doby je inzerentovi zaslána informace o ukončení prezentace nabídky s možností prodloužení na další období.

Cena inzerce

Pyšníme se tím, že základní inzerce je zcela ZDARMA, bez jakýchkoliv skrytých nákladů nebo reklamy u Vašich nabídek. Placeny jsou jen další a to vámi vybrané služby např. upřednostnění pozic a další dle ceníku: https://www.pozemkyafarmy.cz/cenik.html

Nadstandartní inzerce

Pokud se rozhodnete Váš inzerát doplnit o další údaje, které mohou pomoci k úspěšnosti Vaší nabídky, jedná se o placené služby podle aktuálně platného ceníku.

Upozornění: zveřejnění nabídky nelze nárokovat, v případě nezveřejnění vašeho inzerátu se můžete obrátit přímo na provozovatele. Kontakty naleznete ZDE.

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Kontaktní telefon
Váš dotaz
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Odeslat