Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Krátce z Facebooku

Banner

Rozšířená realita proniká do zemědělství

S mobilními aplikacemi využívajícími rozšířenou realitu se v poslední době roztrhl pytel. Není tedy divu, že pronikly i do zemědělského průmyslu. Průkopníkem se stala švédská firma Väderstad.

Vydáno: 13.07.2018

Rozšířená realita (anglicky augmented reality) je vlastně reálný obraz reality doplněný o počítačem vytvořené objekty. Existuje například aplikace na snímání peněz fotoaparátem mobilního telefonu, kde skrze displej vidíte navíc i hodnotu snímané měny po převodu do měny jiné.

Nyní se do této oblasti rozhodla vstoupit firma Väderstad, která svým zákazníkům nabízí katalog produktů rozšířený podobným způsobem. Jak to funguje?

Více informací zajímavou formou.

K tomu, abyste vstoupili do rozšířené reality, potřebujete vlastně jen dvě věci – katalog společnosti Väderstad a smartphone či tablet s nainstalovanou aplikací Väderstad AR. Stačí si jen otevřít katalog, pročítat jej a kdykoli uvidíte symbol pro rozšířenou realitu, namířit na něj telefon s otevřenou mobilní aplikací.

Na obrazovce mobilního telefonu pak katalog jakoby ožije a můžete sledovat například to, jak ten či který produkt funguje v praxi. První dostupné brožury s tímto systémem se týkají secích strojů Tempo a Seed Hawk, ale už v říjnu bude k dispozici dalších pět brožur tohoto typu.

Aplikace Väderstad je dostupná ke stažení komukoli zcela zdarma, a to jak v App Store, tak v Google Play. Brožury jsou dostupné také zdarma, a to sice přímo na stránkách firmy u jednotlivých produktů.

Foto: Väderstad

Dostávejte do svého mailu upozornění na podobné články jako je tento. Přihlašte se k odběru toho nejzajímavějšího o realitách a zemědělství.
Poslat článek e-mailem

Zaujal Vás tento článek? Dejte o něm vědět Vašim přátelům.

Sdílet:

Nejnovější nemovitosti v naší nabídce

Prodej, Zeleň, KÚ Mosty u Jablunkova, 0m2

Cena: 0 Kč

Cena za m2: 0 Kč

Prodej, Velké Meziříčí, 31 298 m2

Cena: 1 564 900 Kč

Cena za m2: 50 Kč

Prodej, Louka, Háj u Habartic, 19 193 m2

Cena: 959 900 Kč

Cena za m2: 50 Kč