Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Krátce z Facebooku

Banner

Agroturistika v České republice

Chcete zkusit něco nového? Inspirujte se agroturistikou, ať už jako víkendový relax nebo jako dovolené pro děti splní určitě Vaše očekávání.

Vydáno: 19.02.2015

Vzhledem k uspěchanému stylu života, objevuje znovu společnost jednoduché přírodní krásy, které nás obklopují. Dnešní děti téměř neví, že kráva není fialová, že vejce se nevyrábí, ale snese ho slepice. Nejlepší způsob, jak jim i sám sobě připomenout základní přírodní pravidla, je návrat ke kořenům v podobě agroturistiky.

 inzerce zemědělských nemovitostí

Co je agroturistika?

Pro ty, co neví přesně, co se pod tímto pojmem skrývá, jde o moderní pojetí turistiky, kdy lidé tráví volný čas na zemědělských usedlostech, menších či větších rodinných farmách, vinicích a dalších místech, kde se seznamují s místními podmínkami. Někdy je možné se i zapojit do prácí spojených s venkovským způsobem života.

Dostávejte do svého mailu upozornění na podobné články jako je tento. Přihlašte se k odběru toho nejzajímavějšího o realitách a zemědělství.

Agroturistika s dětmi

Určitě doporučujeme vyrazit i na agroturistiku s dětmi, které budou možnost vidět všechna hospodářská zvířata pohromadě v jejich prostředí. Naučí se, jak se o ně správně postarat včetně krmení nebo čištění chléva, a také se dozví, co od nich na oplátku získáváme my. Zjistí také, jak těžká práce na poli stojí za tím, než je vypěstované obilí, brambory, cibule nebo česnek a začnou si tak možné více vážit potravin.

V nabídce dovolených najdete řadu možností jako ubytování přímo na ekofarmě pro milovníky biopotravin. Dále je možné pobyty na farmě spojit s projížďkami na koních, s rybolovem, se péčí o ovce, krávy, koně a další hospodářská zvířata. Dopřejete Vašim smyslům pravé chutě a vůně čerstvě nadojeného mléka, upečeného chleba atd.  

Agroturistika ubytování

Agroturistika se nese ve znamení zcela prožitého odpočinkového víkendu nebo celé dovolené na farmě, která nabízí příjemné ubytování. Vyzkoušejte nový trend a služby, které agroturistika nabízí. Nemusíte mít ušetřené statisíce, protože velká exotika a zajímavé zážitky někdy čekají hned za dveřmi.

Poslat článek e-mailem

Zaujal Vás tento článek? Dejte o něm vědět Vašim přátelům.

Sdílet:

Nejnovější nemovitosti v naší nabídce

Prodej, Louka, Stupava, 22863m2

Cena: 77 000 Kč

Cena za m2: 3 Kč

Pronájem, Zemědělská půda, Nesměň, 5260m2

Cena: 10 000 Kč

Cena za m2: 2 Kč

Prodej, Zahrada, KÚ Lipník nad Bečvou, 300m2

Cena: 250 000 Kč

Cena za m2: 833 Kč